Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /home/homa/ftp/ANABELLA/templates/anabella_v1/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /home/homa/ftp/ANABELLA/templates/anabella_v1/html/modules.php on line 39

Aktualna Promocja

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Szybki Kontakt

T: 605 760 865

E: salon@anabella.com.pl

Usługi

Piękne włosy to niewątpliwie jeden z największych atrybutów zadbanej kobiety. Świetnie ostrzyżone w doskonałej kondycji, o oszałamiającym kolorze – to ideał. Dlatego coraz więcej z nas, dbając o swój wygląd, korzysta z porad i usług fryzjerów w profesjonalnych salonach.

 

W naszym salonie oferujemy Państwu pełen zakres profesjonalnych usług fryzjerskich oraz dodatkowe usługi kosmetyczne, które dobierane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

 

W zakresie wykonywanych przez nas usług fryzjerskich oferujemy: strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, strzyżenie dziecięce, trwała, koloryzacja, zabiegi pielęgnacyjne, modelowanie, fryzury okolicznościowe. Aktualnie pracujemy przy użyciu kosmetyków firm: Londa, Estel, HS – które są profesjonalnymi liniami kosmetyków fryzjerskich.